Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću

3 posters

Ići dole

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću Empty Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću

Počalji od LoveLivePunk Sub 18 Dec 2010, 23:39

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću Article_big_1253263759AvrilLavigne

Četvrti album pevačice konačno će ugledati svetlost dana.
Tri godine nakon albuma "The Best Damn Thing", novi album pevačice Avril Lavigne će uskoro biti objavljen, nakon odlaganja koje je trajalo godinu dana. U pismu fanovima, Avril se obrušila na svoju izdavačku kuću RCA, zato što je odlagala izdavanje albuma.
"Za mene je ovo bila veoma teška ploča da je napišem i objavim. Ne samo da je ovo ploča koja mi najviše znači, već je i iskrena, jer prenosi moja prava osećanja. Po prvi put sam iskusila gomilu birokratskih budalaština ... Ljudi prave svoja najbolja dela kada to žele, vole i kada im to dođe prirodno, a ne kada ih terate da budu nešto što nisu" napisala je Avril u pismu fanovima.
Diskografska kuća RCA nije komentarisala ovo pismo.
Prvi singl sa novog albuma, pod nazivom "What the Hell" će biti objavljen u januaru 2011., a spot će biti snimljen uskoro. "Ova pesma je najmanje lična pesma na albumu" prokomentarisala je Avril, koja se nedavno razvela od pevača grupe Sum 41 Derycka Whibleya.
LoveLivePunk
LoveLivePunk
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 267
Godina : 28
Poeni : 53810
Datum upisa : 23.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću Empty Re: Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću

Počalji od .HellouAvGirl. Ned 19 Dec 2010, 19:52

Cula sam za ovo i nemam komentar xD Msm mozda je istina a mozda i nije :P Sve u svemu Avril nije losa osoba zbog ovoga :P <3
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 72564
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću Empty Re: Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću

Počalji od Emily Gray. Ned 19 Dec 2010, 23:36

slazem se!
Emily Gray.
Emily Gray.
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 691
Godina : 31
Poeni : 60541
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću Empty Re: Avril Lavigne ogovara svoju izdavačku kuću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu