Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bandaids' Interview with Avril Lavigne! ~ PREVOD!

Ići dole

Bandaids' Interview with Avril Lavigne! ~ PREVOD! Empty Bandaids' Interview with Avril Lavigne! ~ PREVOD!

Počalji od Smart Blondie Pet 17 Jul 2009, 20:37

1)Skoro si dodala "Keep holding On" na swoj live set (chime smo swi bili duboko uzbudjeni!)
Da li je sigurno reci da ti je pesma postala znachajna?

[i]Ne wolim da swiram mnogo sporih pesama, pa sam je zamenila sa Innocence. Kako je Keep Holding On single, mislila sam da stwarno treba da je swiram.

2)Pomenula si ranije da ako izdash drugi single sa owog albuma, bice to Innocence. iako se to ne deshawa, da li si razmislila o tome kakaw bi wideo zelela za Innocence?

Ne......:)

3)Godinu dana posle twog pojawljiwanja, naishao je talas izwodjacha koje su uporedjiwali sa tobom i to se izgleda opet dogadja sa nowim albumom Kety perry i Miley Cyrus. Od swih zenskih izwodjacha, nowih na sceni, koji je twoj favorit?

Wolim Leonu Lewis. Wolim njenu pesmu "Bleeding love". Ona je prawa pewachica.

4)Da li bi mogla da zamislish da na swom nowom albumu radish sa Lil Mamom?

Pa, to stwarno zawisi od prawca owog albuma...ona je stwarno zrela za swoje godine, sjajna dewojka, weoma talentowana.

5)Koja je najbolja "odwala" koju si ti rekla tokom owe turneje ili neka koju je neko rekao na twoj rachun?

Bila sam u Evropi i avion je kasnio. Werowatno je bilo 4 am. Pozwala sam swakog chlana grupe i rekla mu da da trebam da razgowaram s njim. Kada su doshli partijali smo i probudili swe ostale iz grupe..haha

6)Demi Lovato je swirala "daydream" proteklih nekoliko meseci na swojoj turneji (Trebala bih da dodam, swi twoji fanowi su o dalje opsednuti sa "daydream":P). Kako je ona na kraju dobila pesmu i da li si je uopshte upoznala na turneji?

Odluchila sam da ne zelim da koristim tu pesmu i bila sam spremna za to da je drugi izwodi. U pitanju je bilo nekoliko njih, i na kraju je Demi dobila. Drago mi je da ima uspeha. Nisam je upoznala, ali izgleda mi slatko. Gledala sam je jedno wech. dobra je :).

7)Kada smo wec kod toga, Leonina verzija twoje pesme "I Will Be" je dobila dosta nagrada uz kritike da bi sigurno bila hit da je bila single. Da li si ikad pozelela da si je zadrzala za sebe na TBDT? i shta mislish o njenom cover-u?

Zelela sam wishe zabawe, "rockin vibe" na TBDT. Uwek mi se swidjala pesma, zato sam odustala mod swoje werzije. Bilo mi je drago shto ce biti na Leoninom albumu. Ona je izwanredna pewachica.

8)Chuli smo da si pisala neke akustichne pesme dok si bila na turneji. da li je medju njima neka koja bi mogla da se nadje na 4. albumu?

Imam nekoliko pesama koje sam pochela na swom klawiru kuci. Jedwa chekam da se wratim kuci i fokusiram se na pisanje pesama. imam toliko toga u sebi.

9)Koja je twoja omiljena Black List Club pesma? I da li mislish da biste ti i Evan mogli da pishete pesme za njega?

Wolim Evan-ovu pesmu koja se zowe, "Pumpkin Pie".

10)Na karju 2006.,rekla si da si radila na nekoliko balada razlichitog tipa za soundtrak filma Eragon, i bilo je eventualno odlucheno da Keep holding one bude ona koja ce se koristiti. Mozesh li nam reci neshto o stalim pesmama-kako se zowu i da li cemo ih ikad chuti?

Tipichno sam napisala gomilu pesama, i za album izabrala omiljene. Uwek ih ponowo pregledam za swoj sledeci album. Nekad se uklope i neke su bolje pogodne za neshto ili nekog drugog. Na primer, Everything Back But You bila je napisana i snimljena za UMS, ali nije se uklopila i sawrshena je za owaj. Imam pesmu koju sam napisala sa 15 kada sam ziwela u Napanee-u, i najwerowatnije cu je iskorstiti za owaj sledeci album.

11)Shta si radilatokom owe turneje da se opustish i ponowo napunsih energijom?
ahhh...nishta...hahaha... samo sam radila. slobodno wreme je bilo ogranicheno. Widela sam "Step Brothers" neki dan-bilo je zanimljiwo.

12)U UK, pantalone zowu "trousers", a rech "pants" znachi mushko rublje. Tako,za wecinu britanske publike, pewala si, Ja sam ta, ja sam ta koja nosi mushko rblje, u twojoj pesmi "I don't have to try". da li si primetila owe razlike u prewodima kada si bila na turneji po celom swetu?

Da, u Severnoj Americi swi frazu "i wear the pants" shwataju kao da ste wi glawni. Owo sam takodje primetila kada sam psmu "Girlfriend" prewodila na 7 razlichitih jezika. Nisam mogla tachno da prewedem, zato shto to u drugoj zemlji ne bi preweli isto.

13)Bilo je stwarno izwanredno wideti tebe i Deryck-a kako zajedno nastupate na kanadskoj turneji. Kako si odluchila da pesmu "In Too Deep" pewate zajedno?

Kako se njegowa turneja zawrshila prowodio je dosta wremena sa mnom. Jednom smo prichali o tome i zakljuchili da bi bilo uzbudljiwo za njega. "In Too Deep" je jedna od moji omiljenih pesama grupe sum. wolim taj video.
Smart Blondie
Smart Blondie
Senior
Senior

Ženski
Broj poruka : 627
Godina : 30
Poeni : 55986
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu