Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Derek pominje Avril u novom intervjuu!

4 posters

Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Sub 22 Avg 2009, 13:46

--You produced eight tracks on your wife's 4th album, which showcase the piano and acoustic guitar. Were there any challenges to this since the majority of songs you work on are electric and drum driven?

THE RECORDING EXPERIENCE HAS BEEN REALLY GREAT. MOSTLY BECAUSE WE ACHIEVE WHAT WE SET OUT TO DO. MUSIC WILL ALWAYS HAVE SOME CHALLENGES BUT IT'S WHAT COMES OUT AT THE END THAT MATTERS. AND WE'VE BEEN REALLY HAPPY WITH ALL OF IT.

-- On your wife's 3rd album you produced two songs that she had co-written with Evan Taubenfeld. We also know you have worked with him on a few solo projects.Can you tell us a little bit about your experience in working with Evan?

WELL EVAN IS A GREAT GUY AND A GREAT FRIEND. AND IT'S GREAT THAT WE CAN ALL WORK TOGETHER AND HAVE SUCCESS TOGETHER. WE LIKE KEEPING IT ALL IN THE FAMILY.

-- We heard you would like an Abbey Dawn for men, which design intrigued this interest?

I THINK THE OVERALL STYLE IS COOL. I LIKE THE MORE PUNKY STUFF.

PREVOD:

--Ti si producirao 8 pesama na zeninom novom albumu, koje su uglavnom radjene akusticno i na klaviru. Da li je to bio izazov posto se tvoje pesme uglavnom radjene sa elektricnom gitarom ili bubnjevima?

OVO ISKUSTVO JE BILO STVARNO SJAJNO.POGOTOVO ZATO STO SMO OSTVARILI ONO STA SMO NAMERILI.MUZIKA CE UVEK IMATI RAZNE IZAZOVE, ALI BITNO JE STA ISPADNE NA KRAJU.I MI SMO SRECNI SA SVIM OVIM.

--Na trecem albumu tvoje zene ti si producirao dve pesme koje je napisala sa Evanom.Takodje znamo da si radio sa njim i na nekim solo projektima.Jel mozes da nam kazes nesto o tvom iskustvu i radu sa Evanom?

PA,EVAN JE JAKO DOBAR LIK I DOBAR DRUG. I DRAGO MI JE STO SMO RADILI ZAJEDNO I OSTVARILI USPEH. MI VOLIMO DA SVE BUDE MEDJU PORODICOM.

--Culi smo da bi zeleo da bude Abbey Dawn za muskarce, koji dizajn te je najvise zainteresovao?

MISLIM DA SU DUKSEVI I MAJICE SUPER. JA VISE VOLIM ''PANK'' STVARI.
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od Courtney Ned 23 Avg 2009, 17:20

Hvala za prevod! Smeskic

Abbey Dawn pank? Nije uopšte. Shocked
Courtney
Courtney
Junior
Junior

Ženski
Broj poruka : 370
Godina : 84
Poeni : 55495
Datum upisa : 15.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od sanjastar Ned 23 Avg 2009, 18:52

kul text.. misli na dukseve i neke majice.. ima nekih ja msm =]
sanjastar
sanjastar
Član
Član

Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 30
Poeni : 53945
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Ned 23 Avg 2009, 19:56

Ima par stvari koje su pank, sta vise, ima i majica na kojima pise i <3 punk! :)

http://gallery.avrilbandaids.com/displayimage.php?album=2477&pos=24

http://gallery.avrilbandaids.com/displayimage.php?album=2477&pos=28

Takodje ima i stvari koje imaju print engleske zastave koja takodje predstavlja PUNK! Ja volim punk, i te punk stvari su mi naj od Abbey Dawn, bolje od onih pink majica i ostalih zajebancija :)
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od sanjastar Ned 23 Avg 2009, 20:39

hahah xD i meni isto.. =] ali jako me mi se svidjaju i narukvice i mindjuse i te stvari =] i torbe Happy
sanjastar
sanjastar
Član
Član

Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 30
Poeni : 53945
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od .HellouAvGirl. Pet 04 Dec 2009, 01:13

sve je bre super....
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 72884
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Derek pominje Avril u novom intervjuu! Empty Re: Derek pominje Avril u novom intervjuu!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu