Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

5 posters

Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Pet 18 Sep 2009, 15:03

MOVING FORWARD.......
The past 6 and a half years have been the most amazing years of my life. It's sad it has come to an end but Avril and I are still family and moving forward in the most positive way possible. Our decision to part ways is amicable and she holds a special place in my heart and forever will be a great and amazing friend.

Thanks to all our family, friends and fans for all the support.


Deryck"

" Moving forward on a positive note
Deryck and I have been together for 6 and a half years. We have been friends since I was 17, started dating when I was 19, and married when I was 21. I am grateful for our time together, and I am grateful and blessed for our remaining friendship. I admire Deryck and have a great amount of respect for him. He is the most amazing person I know and I love him with all my heart. Deryck and I are separating and moving forward on a positive note.

Thank you to all my family, friends and fans for all your support.

Avril"


PREVOD:

''Poslednjih 6 i po godina su bile najbolje u mom zivotu. Zao mi je sto je moralo doci do kraja ali Avril i ja smo i dalje porodica i nastavicemo dalje sto pozitivnije mozemo. Nasa odluka da se rastavimo je prijateljska i Avril i dalje poseduje veliko mesto u mom srcu i uvek ce biti moj divan i pravi prijatelj.

Hvala porodici, prijateljima i fanovima na podrsci.

Deryck''


''Deryck i ja smo bili zajedno 6 i po godina. Prijatelji smo jos od kad sam imala 17 godina a poceli smo da se zabavljamo kad mi je bilo 19, a vencali se sa mojih 21. Zahvalna sam na ovom vremenu sto smo proveli zajedno, i zahvalna sam i blagoslovena na nasem preostalom prijateljstvu.
Divim se Dereku i imam veliku kolicinu postovanja prema njemu.On je najbolja osoba koju poznajem i volim ga svim svojim srcem.Deryck i ja se rastavljamo i nastavljamo pozitivno dalje.

Hvala porodici, prijateljima i fanovima na podrsci.

Avril''


Poslednji izmenio SerbianAvrilLavigne dana Sub 19 Sep 2009, 13:10, izmenjeno ukupno 1 puta
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od Courtney Pet 18 Sep 2009, 18:48

auuh...... Ne verujem! Ovo je 100% tačno? Možda je zbog toga album pomeren za 2010-u?! Hmmmmm mucim se
Courtney
Courtney
Junior
Junior

Ženski
Broj poruka : 370
Godina : 84
Poeni : 55495
Datum upisa : 15.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Pet 18 Sep 2009, 20:33

Sto posto tacno, bilo i na tv-u i svuda je vest! Jbg. Sad
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od sanjastar Sub 19 Sep 2009, 00:01

:o bas mi je zao! a on joj je uradio album.. bzv.. msm, mislila sam da ce oni zavrsiti sa 'i ziveli su srecno do kraja zivota' xD xD
sanjastar
sanjastar
Član
Član

Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 30
Poeni : 53945
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Sub 19 Sep 2009, 12:12

Imam osecaj da ce Avril i Evan ipak na kraju zavrsiti zajedno :)
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od -Forgotten- Sub 19 Sep 2009, 16:10

...nzm...maybe... Happy
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61497
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od Courtney Ned 20 Sep 2009, 16:37

Courtney
Courtney
Junior
Junior

Ženski
Broj poruka : 370
Godina : 84
Poeni : 55495
Datum upisa : 15.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od -Forgotten- Pon 21 Sep 2009, 15:47

JU ,tek sad sam se setila....shta tje ona sa onim tetowazama...D....
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61497
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Pon 21 Sep 2009, 19:16

Sto, ima samo jednu u vezi njega a to je slovo D...
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od sanjastar Pon 21 Sep 2009, 21:58

sad sam procitala to sa tog sajta.. stvarno surovo.... stvarno ce skloniti sve pesme sa albuma koje su bile u zajednickoj saradnjI? :o mozda zbog toga album kasni...
sanjastar
sanjastar
Član
Član

Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 30
Poeni : 53945
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od SerbianAvrilLavigne Pet 25 Sep 2009, 18:08

Ne verujem da ce skloniti iako sam cula da hoce... Ipak kaze da ostaju drugovi tako da bi bilo glupo sa ih skloni. Ali verujem da zbog razvoda i svega kasni.
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60456
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od .HellouAvGirl. Čet 19 Nov 2009, 20:04

nece valjda????

nema sanse
bas je surovo Shocked
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 72884
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno! Empty Re: Avril i Deryck se razvode, potvrdjeno!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu