Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

3 posters

Ići dole

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Empty World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

Počalji od Courtney Pon 16 Nov 2009, 17:58

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Yd4-avril-


AVRIL LAVINJ je odabrana da bude predstavnik svoje rodne Kanade kao ambasador u Kini predstojeće Svetske Ekspo 2010.
Pevačica, koja je rođena u Ontariju, mega je popularna u Aziji i ima čak i prethodno snimljene delove njene hit pesme "Girlfriend" na mandarinskom.
A sada ona će pomoći da se premosti jaz između istočne i zapadne kulture putujući u Šangaj, Kinu da predstavlja svoju rodnu zemlju.

Napisala je na svom "Majspejs" blog: "U petak (24. april 2009.), bila sam u Vankuveru i počastvovana sam, kao kanadski ambasador za 2010 Svetski Ekspo, Šangaj, Kina.To je zaista uzbudljivo kao što je bilo i prvi put. Kina je sada domaćin Svetskog Ekspo-a i tema je bolji grad, bolji život. Stvarno je super što preko 200 zemalja i međunarodnih organizacija dolaze zajedno na Svetski Ekspo, Šangaj da stvore bolju budućnost za svet.
Ja sam odigrala dve emisije u Šangaju. Šangaj je veliki grad i radujem se poseti ponovo sledeće godine"

Avril...


Poslednji izmenio Courtney dana Uto 17 Nov 2009, 20:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Courtney
Courtney
Junior
Junior

Ženski
Broj poruka : 370
Godina : 84
Poeni : 55565
Datum upisa : 15.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Empty Re: World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

Počalji od -Forgotten- Pon 16 Nov 2009, 19:29

e super...bas su divni sto su izabrali Av za predstavnika... Jumping
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61567
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Empty Re: World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

Počalji od Courtney Uto 17 Nov 2009, 20:11

Da, i to još 24. aprila, al tek sam juče saznala.
Courtney
Courtney
Junior
Junior

Ženski
Broj poruka : 370
Godina : 84
Poeni : 55565
Datum upisa : 15.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Empty Re: World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

Počalji od .HellouAvGirl. Čet 19 Nov 2009, 19:59

avril je nabolja!!! najbolje ce odraditit posao predstavnika!
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 72954
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade Empty Re: World Expo - Avril Lavinj predstavnik Kanade

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu