Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Moon Balkan[renoviranje]

Ići dole

New Moon Balkan[renoviranje] Empty New Moon Balkan[renoviranje]

Počalji od LoveLivePunk Pet 18 Mar 2011, 11:30

Želite da osvojite neku od vrednih nagrada (knjiga Domaćin, knjiga Bri Taner, knjige koje nisu Sumrak tematike, obeleživači za knjige, blokčići, potpisi, avatari, wallpaperi...)? Da prisustvujete premijeri filma Crvenkapa zahvaljujući našoj saradnji sa Tuck-om? Još ste uvek ljubitelji Sumraka, ali smatrate da se forumi navedene tematike gase? New Moon Balkan NE!
Posetite nas 18.3.2011.

Biće održan sjajan kviz, želimo da se potrudimo da i dalje ostanemo jedan od najboljih sumrak foruma na Balkanu, da uvek možete sa nama da "ćaskate" o sagi, drugim interesovanjima i svom privatnom životu. Želimo da vas motivišemo da ostanete uz nas i zato smo odlučili da malo odrešimo forumsku kesu sa nagradama (sve su donirane od strane naših sponzora, izdavačke kuće Evro Giunti). Naravno, uskoro ćete dobiti više informacija o premijeri filma Crvenkapa jer su pregovori sa Tuckom još u toku. Širite reč o ovoj "sumrak akciji" koju sprovodimo - što više ljudi dođe, biće bolji provod. Članovi koji na ovaj poseban dan dovedu nove članove mogu očekivati sjajne nagrade.
Dok ste vi uz nas i mi smo uz vas! ♥

P.S.Ako se regujete pls recite da sam vas ja dovela,nick mi je Cam..n_n
LoveLivePunk
LoveLivePunk
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 267
Godina : 28
Poeni : 54240
Datum upisa : 23.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu