Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOT WTH

+2
-Forgotten-
SerbianAvrilLavigne
6 posters

Ići dole

SPOT WTH Empty SPOT WTH

Počalji od SerbianAvrilLavigne Uto 25 Jan 2011, 15:46

SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60666
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od -Forgotten- Uto 25 Jan 2011, 16:55

Nije nesto posebno,ali i u spotu se vidi da se mnogo promenila. :) Ima jedan komentar na youtube-u :
,,This song should be called "What The Hell happened to Avril Lavigne?"

This is definitely not her best work, that's for sure."

sa kojim se potpuno slazem :)
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61707
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od boogeyman Uto 25 Jan 2011, 17:09

:) nemi se ova promjena vise svidja od one u fazonu 'girlfriend'
boogeyman
boogeyman
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 811
Godina : 28
Poeni : 70809
Datum upisa : 15.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od -Forgotten- Uto 25 Jan 2011, 22:31

I da..ceo spot je jedna veeeeeeeeelika reklama za njene i druge proizvode Happy recimo:Parfemi,Abbey Dawn,kao i telefon Sony Ericsson
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61707
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od LoveLivePunk Uto 25 Jan 2011, 23:38

U potpunosti se slazem sa Teom.I rekla je da ce promeniti stil i to bas.Pa i nije.0o
LoveLivePunk
LoveLivePunk
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 267
Godina : 28
Poeni : 54340
Datum upisa : 23.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od .HellouAvGirl. Sre 26 Jan 2011, 02:19

LoveLivePunk ::U potpunosti se slazem sa Teom.I rekla je da ce promeniti stil i to bas.Pa i nije.0o
Ah,da.
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 73094
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od SerbianAvrilLavigne Sre 26 Jan 2011, 18:29

Hmm... Malo zurite...
Spot je ok, kao i pesma, jako je kvalitetan i zabavan.
Drugo, da nema sonija, ne bi spota ni bilo, tako da ona nije kriva za reklame.
Njene stvari i parfem, sto da ne, neka izreklamira malo, ne znaju svi da ona i to proizvodi :)
Ti, za koje izdaje album, su je na neki nacin naterali da snimi ovakvu pesmu, da bi bila zanimljiva, zabavna i hit naravno. Da nije snimila ovako pop pesmu, mozda ne bi ni izdala album. Bilo je price da je cekala godinu dana da joj odobre izdavanje.
U ostalom, sacekacemo album, jer je rekla da su na njemu pesme koje su tuznije, iskrenije i tako to...
A ni ova pesma nije toliko losa, kad je odslusas vise puta, ne mozes iz glave da je izbacis.
A i ona ne moze da bude kao sto je bila kad je imala 17 godina. Sad ima 26, zena je koja iza sebe ima brak itd. Red je bio da de promeni, jer svi se mi menjamo. Niko ne ostaje isti.
Ne moze i dalje da nosi kravate i izgleda kao decak i debil kad to nije vise.
A jako dobro izgleda u tom donjem vesu :) Inace je i u don't tell me spotu u nekim gacicama pa niko nista nije rekao, tad je sve bio kul.
Nije se mnogo promenila, a i da jeste, to ide sa njenim godinama. Tako da, glupi su komentari ''hocu staru Avril'' i to, jer je nece biti.
A onaj ko je pravi fan, prihvatice te njene promene i slusati je i dalje, i voleti, naravno.
<3
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60666
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od boogeyman Sre 26 Jan 2011, 19:04

SerbianAvrilLavigne ::Hmm... Malo zurite...
Spot je ok, kao i pesma, jako je kvalitetan i zabavan.
Drugo, da nema sonija, ne bi spota ni bilo, tako da ona nije kriva za reklame.
Njene stvari i parfem, sto da ne, neka izreklamira malo, ne znaju svi da ona i to proizvodi :)
Ti, za koje izdaje album, su je na neki nacin naterali da snimi ovakvu pesmu, da bi bila zanimljiva, zabavna i hit naravno. Da nije snimila ovako pop pesmu, mozda ne bi ni izdala album. Bilo je price da je cekala godinu dana da joj odobre izdavanje.
U ostalom, sacekacemo album, jer je rekla da su na njemu pesme koje su tuznije, iskrenije i tako to...
A ni ova pesma nije toliko losa, kad je odslusas vise puta, ne mozes iz glave da je izbacis.
A i ona ne moze da bude kao sto je bila kad je imala 17 godina. Sad ima 26, zena je koja iza sebe ima brak itd. Red je bio da de promeni, jer svi se mi menjamo. Niko ne ostaje isti.
Ne moze i dalje da nosi kravate i izgleda kao decak i debil kad to nije vise.
A jako dobro izgleda u tom donjem vesu :) Inace je i u don't tell me spotu u nekim gacicama pa niko nista nije rekao, tad je sve bio kul.
Nije se mnogo promenila, a i da jeste, to ide sa njenim godinama. Tako da, glupi su komentari ''hocu staru Avril'' i to, jer je nece biti.
A onaj ko je pravi fan, prihvatice te njene promene i slusati je i dalje, i voleti, naravno.
<3
u potpunosti se slazem ^^
boogeyman
boogeyman
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 811
Godina : 28
Poeni : 70809
Datum upisa : 15.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od Sk8boy Čet 27 Jan 2011, 00:04

SerbianAvrilLavigne ::Hmm... Malo zurite...
Spot je ok, kao i pesma, jako je kvalitetan i zabavan.
Drugo, da nema sonija, ne bi spota ni bilo, tako da ona nije kriva za reklame.
Njene stvari i parfem, sto da ne, neka izreklamira malo, ne znaju svi da ona i to proizvodi :)
Ti, za koje izdaje album, su je na neki nacin naterali da snimi ovakvu pesmu, da bi bila zanimljiva, zabavna i hit naravno. Da nije snimila ovako pop pesmu, mozda ne bi ni izdala album. Bilo je price da je cekala godinu dana da joj odobre izdavanje.
U ostalom, sacekacemo album, jer je rekla da su na njemu pesme koje su tuznije, iskrenije i tako to...
A ni ova pesma nije toliko losa, kad je odslusas vise puta, ne mozes iz glave da je izbacis.
A i ona ne moze da bude kao sto je bila kad je imala 17 godina. Sad ima 26, zena je koja iza sebe ima brak itd. Red je bio da de promeni, jer svi se mi menjamo. Niko ne ostaje isti.
Ne moze i dalje da nosi kravate i izgleda kao decak i debil kad to nije vise.
A jako dobro izgleda u tom donjem vesu :) Inace je i u don't tell me spotu u nekim gacicama pa niko nista nije rekao, tad je sve bio kul.
Nije se mnogo promenila, a i da jeste, to ide sa njenim godinama. Tako da, glupi su komentari ''hocu staru Avril'' i to, jer je nece biti.
A onaj ko je pravi fan, prihvatice te njene promene i slusati je i dalje, i voleti, naravno.
<3

BRAVO!
UPRAVU SI! Happy
Svako se menja i tu niko ne moze da utice!
Kako godine prolaze menja se stil,ponasanje...znate i sami
Meni je super pesma!
Cak su je i zavoleli moji drugari (koji nisu njeni fanovi).
Smeskic
Sk8boy
Sk8boy
Član
Član

Muški
Broj poruka : 61
Godina : 28
Poeni : 53993
Datum upisa : 09.11.2009

http://abbey-fan.4forum.biz

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od .HellouAvGirl. Čet 27 Jan 2011, 05:33

SerbianAvrilLavigne ::Hmm... Malo zurite...
Spot je ok, kao i pesma, jako je kvalitetan i zabavan.
Drugo, da nema sonija, ne bi spota ni bilo, tako da ona nije kriva za reklame.
Njene stvari i parfem, sto da ne, neka izreklamira malo, ne znaju svi da ona i to proizvodi :)
Ti, za koje izdaje album, su je na neki nacin naterali da snimi ovakvu pesmu, da bi bila zanimljiva, zabavna i hit naravno. Da nije snimila ovako pop pesmu, mozda ne bi ni izdala album. Bilo je price da je cekala godinu dana da joj odobre izdavanje.
U ostalom, sacekacemo album, jer je rekla da su na njemu pesme koje su tuznije, iskrenije i tako to...
A ni ova pesma nije toliko losa, kad je odslusas vise puta, ne mozes iz glave da je izbacis.
A i ona ne moze da bude kao sto je bila kad je imala 17 godina. Sad ima 26, zena je koja iza sebe ima brak itd. Red je bio da de promeni, jer svi se mi menjamo. Niko ne ostaje isti.
Ne moze i dalje da nosi kravate i izgleda kao decak i debil kad to nije vise.
A jako dobro izgleda u tom donjem vesu :) Inace je i u don't tell me spotu u nekim gacicama pa niko nista nije rekao, tad je sve bio kul.
Nije se mnogo promenila, a i da jeste, to ide sa njenim godinama. Tako da, glupi su komentari ''hocu staru Avril'' i to, jer je nece biti.
A onaj ko je pravi fan, prihvatice te njene promene i slusati je i dalje, i voleti, naravno.
<3

A fak. Totalno si u pravu ^^
Prosvetlila si me sad.Ozbiljno Happy
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 73094
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od SerbianAvrilLavigne Uto 01 Feb 2011, 00:24

...And I don't really care about if you love me, if you hate me ... :DD <3
Najbolja je :)
Ja sam jako happy sto se vratila konacno i jedva cekam album :)
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60666
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od LoveLivePunk Sre 02 Feb 2011, 16:54

A ne mora da se oblaci drugacije,muzika joj je drugacija."I morala je da izda ovu pesmu da bi bila hit."U cemu je stvar raditi ono sto ne volis zbog popularnosti?Bolje je da te ne vole zbog onoga sto jesi nego da te vole zbog onoga sto nisi.Ali naravno da se nece vratiti stara Avril.To je nemoguce.Ostaje samo da cujem ostale pesme.Ocekujem bar dve da budu savrsene.xD
Btw,ja sam fan "stare Avril" i ne shvatam ovu promenu jos uvek,posle nekoliko godina.^^
LoveLivePunk
LoveLivePunk
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 267
Godina : 28
Poeni : 54340
Datum upisa : 23.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od .HellouAvGirl. Čet 03 Feb 2011, 03:25

Avril is the QUEEN ♥
.HellouAvGirl.
.HellouAvGirl.
Urednik
Urednik

Ženski
Broj poruka : 1674
Godina : 28
Poeni : 73094
Datum upisa : 26.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od SerbianAvrilLavigne Čet 03 Feb 2011, 20:47

LoveLivePunk ::A ne mora da se oblaci drugacije,muzika joj je drugacija."I morala je da izda ovu pesmu da bi bila hit."U cemu je stvar raditi ono sto ne volis zbog popularnosti?Bolje je da te ne vole zbog onoga sto jesi nego da te vole zbog onoga sto nisi.Ali naravno da se nece vratiti stara Avril.To je nemoguce.Ostaje samo da cujem ostale pesme.Ocekujem bar dve da budu savrsene.xD
Btw,ja sam fan "stare Avril" i ne shvatam ovu promenu jos uvek,posle nekoliko godina.^^

Morala je da uzbaci hit inače ne bi izbacila album.
A nekad sam i ja sa svojih 13 godina nosila kravate i te gluposti, a sad sa 20 mi je to smesno i ne bih mpgla opet takva da budem, ja shvatam njenu promenu. :)
SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60666
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od -Forgotten- Čet 03 Feb 2011, 21:31

LoveLivePunk ::"I morala je da izda ovu pesmu da bi bila hit."U cemu je stvar raditi ono sto ne volis zbog popularnosti?Bolje je da te ne vole zbog onoga sto jesi nego da te vole zbog onoga sto nisi.Ali naravno da se nece vratiti stara Avril.To je nemoguce.Ostaje samo da cujem ostale pesme.

Slazem se.

Da,mozda se promenila. Ali pre ovog albuma je I SAMA REKLA da su SVE pesme osecajnije i nisam ocekivala ovo. Stvarno nisam. Kapiram da je ona porasla i promenila se ,zenstvenija je i to. al ako vec najavis takve pesme, izbaci ih sve takve,osecajne i autobiografske.
I nisam nikad rekla da je pesma losa.Pesma je ok.Dobra je. Moze se igrati uz nju,i zvuk je super. Ali stvarno nisam ovo ocekivala. :)
-Forgotten-
-Forgotten-
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 27
Poeni : 61707
Datum upisa : 16.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od SerbianAvrilLavigne Pet 04 Feb 2011, 01:27

Morala je da izda ovakvu pesmu. Da nije, ne biste sad ni ocekivali njen album. I sama je izjavila IRONICNO da se zahvaljuje izdavacima sto su konacno pustili da izda album.
Rekla je da su pesme licne i da ima dosta balada. Ona je cak rekla da je i ''wth'' licna pesma, i kako ima jos takvih pesama u kojima se uglavnom radi o tome kako treba i posle svega nastaviti dalje i bla bla.
I ovo je prva pesma, kao da ste culi i sve ostale pa je kritikujete.


SerbianAvrilLavigne
SerbianAvrilLavigne
Reporter
Reporter

Ženski
Broj poruka : 499
Godina : 33
Poeni : 60666
Datum upisa : 06.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SPOT WTH Empty Re: SPOT WTH

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu